BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11488499
nr 1148 8499
Golvlampa
1950-tal. Höjd: 150 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:17:14
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)